Згідно Правил, затверджених рішенням 36 сесії 7 скликання Кириківської селищної ради від 12.12.2019 року, домовласники приватних будинків зобов’язані утримувати в належному стані територію перед подвір’ям до середини проїжджої частини вулиці, проводити своєчасну обрізку дерев та видалення бур’янів. Забороняється складати будівельні матеріали (пісок, щебінь, цеглу, лісоматеріали та інше) на вулиці та виносити сміття, гілки, скло та інше на дорогу, захаращувати проїжджу частину та узбіччя, створювати стихійні звалища. Також забороняється перед подвір’ям зберігати сільськогосподарську техніку та агрегати до неї.
15:37 25.09.2023