ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення про початок прийому заявок на отримання фінансової підтримки за напрямками програми розвитку агропромислового комплексу

Виконавчий комітет Кириківської селищної ради повідомляє, що наразі триває приймання заявок та відповідних документів на одержання фінансової підтримки за напрямками, визначеними Програмою розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року (далі – Програма), затвердженою рішенням Сумської обласної ради від 07.10.2016 (зі змінами).

10:05 29.10.2020

Оголошення для місцевих представників бізнес – спільноти та керівників малого та середнього бізнесу

Виконавчий комітет Кириківської селищної ради доводить до відома лист Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 21.10.2020 № 3611-07/67709-06 стосовно запроваджених карантинних обмежувальних заходів в умовах адаптивного карантину (додається) крім цього, просимо власників та керівників малого та середнього бізнесу залучитися до участі у проєкті Business Index – системне опитування власників та керівників малого та середнього бізнесу з метою виявлення впливу наслідків економічної кризи, пандемії COVID – 19 на бізнес та очікувань на 2021 рік. Для участі в опитування першої хвилі необхідно перейти за посиланням :

10:00 29.10.2020